Poznaj naszą firmę

Menu nawigacyjne


Powrót do Oferta
Kliknij w link poniżej w celu pobrania wybranego pliku.

Dlaczego my? Poznaj wyróżniki współpracy z naszym biurem

1. BEZPOŚREDNI KONTAKT Z BIUREM – każdy z naszych klientów ma przydzieloną swoją księgową w naszym biurze, która zajmuje się obsługą księgową jego firmy. Co taki system gwarantuje klientowi?

- klient nie jest odsyłany od jednego pracownika biura do drugiego, tylko załatwia wszystkie swoje sprawy z jedną osobą, która jest dobrze zapoznana z profilem jego działalności,

- klient oszczędza czas, ponieważ dysponuje numerem telefonu oraz mailem do swojej oddelegowanej księgowej i w każdym momencie może się z nią skontaktować,

- klient może również bez wcześniejszego umawiania się, przyjść w godzinach pracy naszego biura i skonsultować ewentualne niejasności, bądź zadać nurtujące pytania.

 

2. KONSULTACJE I DORADZTWO W CENIE – wiemy, że w dzisiejszych czasach nie każdy rozumie zawiłość przepisów podatkowych, szczególnie kiedy ulegają one częstym zmianom.

Właśnie dlatego w przypadku nurtujących pytań, bądź niejasności związanych z przepisami podatkowymi, nasi klienci mogą skontaktować się z nami i w stałej cenie obsługi księgowej umówić na konsultację w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że poza samym księgowaniem dokumentów, w dzisiejszych czasach biuro podatkowe powinno być partnerem w prowadzeniu działalności.

 

3. DOJAZD PO ODBIÓR DOKUMENTÓW – zdajemy sobie sprawę z tego ile obowiązków mają na co dzień przedsiębiorcy, dlatego naszym klientom proponujemy bezpłatny odbiór dokumentów (do 30km od Bielska-Białej raz w miesiącu). Dzięki temu nie tylko pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, ale dbamy o oszczędność Waszego bezcennego czasu.

 

4. KONTROLE PODATKOWE W NASZYM BIURZE – Kontrole podatkowe są zwykle zmorą przedsiębiorców i wiążą się z dużą ilością stresu, którego w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej niemal każdy właściciel firmy ma aż nadto.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym, wszystkie kontrole mogą być przeprowadzane w naszym biurze. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają swój czas oraz eliminują niepotrzebny stres, związany z procesem kontroli.

 

5. PAKIET PROMOCJI DO WYBORU DLA NOWYCH KLIENTÓW – dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do dodatkowych korzyści, dzięki podjęciu współpracy z naszym biurem. Bon na usługi reklamowe na najwyższym poziomie, kupon na bezpłatne usługi informatyczne, a może rabat na obsługę księgową? Nasi nowi klienci, którzy skorzystają z formularza znajdującego się tutaj i zdecydują się na współpracę z nami, sami wybierają sami promocję, która odpowiada ich potrzebom.


Wszystkie prawa zastrzeżone Biuro Rachunkowe KONKRET Projekt i wykonanie Intersid 2008 Start  O firmie  Oferta  Porady  Ulgi Podatkowe  Nasi Partnerzy  Kontakt  Polityka Plików Cookies