Dodatkowe informacje

Uprawnienia


Świadectwo kwalifikacyjne


Napisali o nas


O firmie

Właścicielka biura, Agata Gębala, posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych  -  wpis nr 19726/00. Ma wieloletnie doświadczenie z tytułu pracy w organach podatkowych (Izba Skarbowa).
Prowadzi wykłady z zakresu prawa podatkowego na uczelniach niepaństwowych i w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział w Bielsku-Białej.
Za pracę dla Stowarzyszenia Księgowych została uhonorowana „Złotą Odznaką Zasłużony w Rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”.
Biuro Rachunkowe „KONKRET” posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
Obsługa firm prowadzona jest przy wykorzystaniu oprogramowania Symfonia firmy Sage Symfonia Sp. z o.o. Ponadto korzystamy z publikacji elektronicznej ABC Vademecum głównego księgowego firmy Wolters Kluwer w zakresie pozyskiwania aktualnych przepisów prawa, komentarzy, wyjaśnień, deklaracji i innych dokumentów.
Nasi klienci to osoby fizyczne prowadzące i nie prowadzące działalności gospodarczej, Spółki Cywilne, Spółki Jawne, Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, wspólnoty mieszkaniowe oraz organizacje non-profit - fundacje i stowarzyszenia.
Nasi klienci prowadzą działalność produkcyjną, handlową i usługową w różnych branżach, m.in. budowlanej, transportowej, gastronomicznej, spożywczej, informatycznej, prawniczej.
Nasi klienci działają na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i podkarpackiego, na rynku krajowym i rynkach zagranicznych.

 

Przespaceruj się po Biurze Rachunkowym "KONKRET":


Powiększ

Biuro zapewnia dostosowanie usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz całkowitą poufność posiadanych informacji.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone Biuro Rachunkowe KONKRET Projekt i wykonanie Intersid 2008 Start  O firmie  Oferta  Porady  Ulgi Podatkowe  Nasi Partnerzy  Kontakt  Polityka Plików Cookies